Nowoczesne Ogrodzenie

501 752 609
drut powlekany

Drut powlekany 

Domeną naszej firmy jest przede wszystkim produkcja wysokiej klasy drutu ze stali ocynkowanej. To uniwersalny materiał, idealny m.in. do tworzenia siatek ogrodzeniowych. Poza standardowym drutem, oferujemy również drut powlekany. To produkt wykonany ze stali ocynkowanej, który dodatkowo został pokryty warstwą PCV. Ten rodzaj drutu jest najpopularniejszym spośród wszystkich w naszej ofercie.

Wysokiej jakości drut powlekany zamów u ekspertów

Powlekany PCV drut to element, który można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdza się zarówno jako podstawa przy montażu ogrodzeń z plecionej ślimakowo siatki – jako naciąg. Znajduje zatem zastosowanie m.in. w rolnictwie, leśnictwie, ale i wielu dziedzinach przemysłu.

Powleczenie drutu warstwą PCV:

- poprawia jego estetykę – w naszej ofercie znajdziesz drut powlekany w wielu kolorach. Jako producent, zapewniamy możliwość wykonania go w szerokiej palecie barw,
- zwiększa jego odporność na różnorodne warunki atmosferyczne – chroni m.in. przed rdzą, wilgocią i innymi problemami,
- gwarantuje doskonały wygląd ogrodzenia na długi czas – tak, by dobrze się prezentowało niezależnie od upływającego czasu.

W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę drutów powlekanych – w szerokiej rozpiętości kolorów oraz parametrów technicznych. Skontaktuj się z naszym doradcą, by dobrać produkt dla siebie.

Zapewniamy zarówno sprawną dostawę, jak i bardzo konkurencyjne warunki finansowe. Współpracuj z doświadczonym producentem i oczekuj jakości z najwyższej półki!

Drut stalowy czarny powlekany PCV

 Średnica drutu [mm]

 Średnica drutu z powłoką [mm]

 mb w 1 kg

ø1,2

ø1,8

90

ø1,6

ø2,5

45

ø1,8

ø2,8

40

ø2,0

ø3,0

30

ø3,0

ø4,1

14

Drut ocynkowany powlekany PCV

 Średnica drutu [mm] 

 Średnica drutu z powłoką [mm] 

 mb w 1 kg 

ø2,0

ø3,0

30

ø2,2

ø3,4

26

ø2,5

ø3,6

20

ø2,8

ø3,9

16

ø3,0

ø4,0

14

Zastosowanie:

  • zapewnia odpowiednie układanie i napęcie siatki

 

Wykonanie i opcje kolorystyki:

  • drut twardego ocynkowanego i powleczonego otuliną PCV
  • kolory standardowe z palety RAL
  • inne, niestandardowe barwy wedle zamówienia

Montaż:

  • mocowany za pomocą specjalnych obejm lub drutu wiązałkowego,

Zapewniamy fachową, sprawną obsługę w jego zakresie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możecie Państwo liczyć na szybki termin realizacji i solidne wykonanie.