Nowoczesne Ogrodzenie

501 752 609
ogrodzenia drewniane

Rodzaje ogrodze drewnianych: Modrzewiowe, Sosnowe, Świerkowe, Olchowe, Debowe
Wysokość: od 20 cm do 200 cm
Odstep miedzy deskami: 0,5 cm do 10 cm
Grubości desek: 1,5 cm do 3 cm

Drewno to materiał idealny na ogrodzenia – łączący wytrzymałość, naturalny charakter i stylowy design. Jeśli ogrodzenia drewniane kojarzą Ci się przede wszystkim z płotami takimi, jak przed laty, zmienisz zdanie, poznając nasze nowoczesne panele ogrodzeniowe. To rozwiązanie, które pozwoli stworzyć eleganckie, a zarazem skuteczne zabezpieczenie posesji, które przez lata będzie się doskonale prezentować.

Ogrodzenia drewniane, które pokochasz

Jako producent ogrodzeń z długim doświadczeniem, oferujemy Ci bogatą gamę paneli drewnianych, montowanych na stalowych profilach. Stawiamy na minimalistyczny, zgodny z najnowszymi trendami design – produkty, które doskonale dopasują się do każdej aranżacji działki.

Nasze ogrodzenia drewniane dobrze sprawdzą się m.in. na terenie:

  • posesji prywatnych z domami jednorodzinnymi,
  • obiektów użyteczności publicznej – szkół, instytucji itp.,
  • siedzib firm,
  • do użytku rekreacyjnego.

To doskonały wybór wszędzie tam, gdzie chcesz wyważyć między jakością a estetyką.

Nasze ogrodzenia z drewna to:

  • szeroka gama wzorów – wykonujemy je m.in. w oparciu o sztachety z drewna modrzewiowego, sosnowego, , świerkowego, olchowego i dębowego, układając sztachety poziomo bądź pionowo,
  • bogaty wybór kolorów – z palety RAL bądź przygotowany na specjalne zamówienie,
  • rozsądny stosunek jakości do ceny – nie obiecamy Ci najniższej ceny na rynku, ale zagwarantujemy, że zapłacisz za jakość z najwyższej półki, kupując bezpośrednio od producenta,
  • pełne wsparcie montażowe – zaprojektujemy i wykonamy Twoje ogrodzenie od A do Z, by ostateczny efekt estetyczny był doskonały.

Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń lub napisz, by uzyskać szczegóły!

Montaż:

Zapewniamy fachową, sprawną obsługę w zakresie montażu. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możecie Państwo liczyć na szybki termin realizacji i solidne wykonanie.