Palisada pionowa

Ogrodzenie to niezbędny element każdej posesji, jednak poza funkcją ochronną i ograniczaniem dostępu pełni też rolę dekoracyjną. Jeśli nie chcesz izolować się od świata wysoką ścianą, zdecydowanie lepszym wyborem będą ogrodzenia pionowe.

Ogrodzenia palisadowe do pięknych ogrodów i podwórek

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych metalowych ogrodzeń, oferując klientom wiele modeli, zależnie od przeznaczenia. Do domów mieszkalnych i firm polecamy modele poziome oraz pionowe - wykonane z zamkniętych profili stalowych.

Jeśli posiadasz piękny ogród lub perfekcyjnie urządzony podjazd, wybierając pionowe ogrodzenie z dużą przerwą pomiędzy profilami, będziesz doskonale widoczny z zewnątrz. Wybierając taki model bez problemu pochwalisz się sąsiadom starannie zagospodarowanym podwórkiem.

Ogrodzenia pionowe w milionach odmian

Modele o pionowym układzie wykonywane są z metalowych profili zamkniętych ulokowanych w solidnej stalowej ramie. To Ty jednak decydujesz, jaki ma być ich wymiar, rozstaw i kolor. Dzięki tym trzem cechom otrzymujesz tysiące możliwości do wyboru, dzięki którym stworzysz swój własny, unikalny styl.

Do dyspozycji mają Państwo profile zamknięte o wymiarach (mm):
20/20, 20/40, 20/60, 20/100, 20/300
40/40, 40/60, 60/60, 80/80, 100/100
Przerwy pomiędzy profilami mogą zaczynać się już od 10 mm.

Poszukujesz pomysłu na eleganckie otoczenie domu lub firmy? Skorzystaj z naszej oferty i zaplanuj swoje własne, unikalne ogrodzenie.