Ogrodzenia pionowe

Ogrodzenie jest niezbędne niemal na każdej posesji, jednak poza funkcją ochronną i ograniczaniem dostępu pełni też rolę dekoracyjną. Jeśli nie chcesz calkowicie izolować się od świata wysoką metalową ścianą, zdecydowanie lepszym wyborem będą ogrodzenia pionowe.

Ogrodzenia palisadowe do pięknych ogrodów i podwórek

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych metalowych ogrodzeń, oferując ich kilka typów, zależnie od przeznaczenia. Do domów mieszkalnych i firm polecamy modele poziome, złożone z ulokowanych poprzecznie lameli oraz pionowe ? wykonane z uszeregowanich prętów.

Ogrodzenia palisadowe wyróżniają się znacznie większym prześwitem od modeli poziomych, dlatego najlepiej sprawdzą się na tych posesjach, których zagospodarowanie jest godne ekspozycji. Jeśli posiadasz piękny ogród lub perfekcyjnie urządzony podjazd, dzięki pionowym prętom będzie on doskonale wodoczny z zewnątrz. Wybierajac taki model bez problemu pochwalisz się sąsiadom kwitnącym rododendronem lub starannie zagiospodarowanym podwórkiem.

Ogrodzenia pionowe w milionach odmian

Modele o pinowym układzie elementów wykonywane są przez nas z metalowych prętów ulokowanych w solidnej ramie. To Ty jednak decydujesz, jaki ma być ich rozstaw, grubość i kolor. Dzięki tym trzem cechom otrzymujesz tysiące możliwości do wyboru, dzięki którym stworzysz swój własny, unikalny styl.

Do dyspozycji masz też profile o szerokości od 10 do 600 cm oraz wysokości od 10 do 250 cm, co dodatkowo rozszerza możliwości komponowania ogrodzenia.

Poszukujesz pomysłu na eleganckie otoczenie domu lub firmy? Skorzystaj z naszej oferty i zaplanuj swoje własne, unikalne ogrodzenie.