Nowoczesne Ogrodzenie

501 752 609
siatka ogrodzeniowa leśna, siatka leśna cena, siatka leśna warszawa
siatka ogrodzeniowa leśna

Grubość blachy: 1,6 mm i 2 mm; 2 mm i 2,5 mm
Wielkość oczka: 1,6 mm i 2 mm
Wysokość: od 125 do 200 cm
Długość rolki: 50m
Kolory: brak
Rodzaj: brak

Do zabezpieczenia terenów leśnych – zarówno przed nieuprawnionym wstępem, jak i dzikimi zwierzętami najlepiej nadaje się specjalna siatka leśna. Wykonana z ocynkowanego drutu stalowego, stanowi niezawodne zabezpieczenie w rozsądnej cenie.

Nasza firma, pośród rozlicznych produktów ogrodzeniowych, oferuje również siatkę dedykowaną terenom leśnym, o parametrach technicznych, które spełnią oczekiwania każdego Klienta. Jeśli potrzebujesz dobrego zabezpieczenia dla swojego terenu, wybierz właśnie nasze rozwiązania.

Siatka ogrodzeniowa leśna wysokiej jakości: Warszawa i okolice

Leśna siatka, którą produkujemy, to rozwiązanie z najwyższej półki. Starannie wyselekcjonowany metal, nowoczesne techniki produkcji i dbałość i każdy detal pozwalają nam stworzyć niezawodne ogrodzenie, które zabezpieczy teren na długi czas.

Najważniejsze zalety naszej siatki leśnej to:

  • odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne i uszkodzenia – zarówno siatki, jak i słupki łączące powstają ze stali ocynkowanej i są pokrywane odpowiednim lakierem proszkowym, co znacznie opóźnia proces rdzewienia i niweluje ryzyko zniszczenia,
  • szeroki wybór rozmiarów – zarówno, gdy chodzi o grubość drutu, jak i gęstość oczek czy wysokość. Gdy zaś chodzi o kolorystykę, poza standardowymi barwami, istnieje możliwość zamówienia ogrodzenia o bardziej nietypowej barwie,
  • wsparcie montażowe – na terenie miasta Warszawa i okolic zamontujemy siatkę zgodnie z oczekiwaniami Klienta – szybko i profesjonalnie,
  • ekonomiczne rozwiązanie – gdy chodzi o produkty takie, jak siatka leśna, cena nie jest wygórowana – to opłacalna inwestycja.

Jesteś zainteresowany zakupem siatki leśnej? Skontaktuj się z naszymi doradcami, by poznać szczegóły i złożyć zamówienie!